عکس تشكيل گروه دفاتر ازدواج و طلاق كل كشور در تلگرام

رايان پيوند اين افتخار را دارد كه اولين مركز خدمات رساني كامپيوتري به دفاتر ازدواج و طلاق بوده است و بيش از 12 سال ميباشد كه دفاتر ازدواج و طلاق از نرم افزار اين شركت استفاده مي‌نمايند.

اخيرا و به پيشنهاد برخي از همكاران اين شركت موفق شده است گروه(دفاتر ازدواج كل كشور) همچنين كانال(رايان پيوند) اطلاع رساني را از طريق نرم افزار تلگرام راه اندازي نمايد.

گروه دفاتر ازدواج كل كشور به منظور اطلاع رساني، ارتباط، انسجام و روابط عمومي دفاتر ازدواج و طلاق كل كشور و بررسي مشكلات سردفتران تشكيل شده است.

براي پيوستن به اين گروه بايد نرم افزار تلگرام نسخه 3.3.2  به بالا را در گوشي خود نصب نماييد.

از آنجايي كه كار كردن با تلگرام گوشي قدري سخت به نظر ميرسد طراحان و برنامه نويسان تلگرام اقدام به ارائه نسخه كامپيوتري آن نيز نموده‌اند براي استفاده از تلگرام در كامپيوتر نسخه 0.9.15 را نصب نماييد.

شايان ذكر است عزيزاني كه نسخه‌هاي پايين‌تر از نسخ فوق‌الذكر را قبلا نصب نموده‌اند نميتوانند پيام‌هاي گروه را مشاهده نمايند لذا در صورتي كه پيام‌هاي گروه را دريافت نمي‌نماييد تلگرام خود را به روز رساني كنيد زيرا تلگرام در نسخه پايين‌تر امكان ايجاد گروه به تعداد نفرات بيشتر از 200 نفر را نداشت ولي اخيرا و  نسخه 3.3.1 امكان تشكيل گروه با تعداد نفرات 1000 نفر را نيز فراهم نموده است لذا چون اعضاي گروه هم اكنون بيش از 650 نفر ميباشد گروه از حالت عادي به سوپر گروه تغيير نموده است لذا مجدداً به عرض ميرسد چنانچه قبلاً پيام‌هاي گروه را دريافت مينموديد ولي اكنون پيام‌ها به شما نميرسد تلگرام خود را به روز رساني كنيد.

براي نصب و يا ارتقاء تلگرام خود، به خدمات كامپيوتري و يا خدمات موبايل محل خود مراجعه نموده و يا از افراد آشنا به نرم‌افزار هاي تلفن همراه و كامپيوتر كمك بگيريد.

چنانچه تلگرام شما در ساير شماره‌هاي تلفن همراه شما فعال ميباشد با ذخيره نمودن شماره 09121245487 به نام داود احساني كه مربوط به اين‌جانب ميباشد از طريق تلگرام، شماره خود را به اين جانب اطلاع دهيد تا نسبت به افزودن شما در گروه اقدام شود.

 

لينك‌هاي گروه‌ها:

گروه "دفاتر ازدواج و طلاق كل كشور" لينك: https://t.me/joinchat/AAAAADunPM3oogI3-nJ8gg

كانال"دفاتر ازدواج و طلاق كل كشور": (خلاصه مباحث گروه پس از تأييد در اين كانال قرار ميگيرد) لينك: https://t.me/joinchat/AAAAADvOF-jtI-7kuVqx3A

گروه"سامانه سازمان و نرم افزار دفاتر" با مديريت آقاي تقي خاني لينك: https://t.me/joinchat/AAAAAD5Dur3CIkceAyzFQQ

كانال "رایانه دفاترازدواج کل کشور" https://telegram.me/RayanehDafater

لينك كانال "دانلود نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق" https://t.me/joinchat/AAAAAEG9Ju1NqkP7mhXW3g