امروز  1403/03/26
  جستجو در گوگل :  google search icon     
کاربر حاضر: میهمان
 

اين پايگاه اطلاع رساني (وبسایت) از سال 1386 به منظور معرفي - فروش و پشتيباني نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق راه اندازي شده است


در باره نرم افزار

شركت رايان پيوندمهر از سال 1381 فعاليت هاي رايانه اي خود را آغاز نموده و به منظور پيشبرد اهداف دولت جمهوري اسلامي ايران در تحقق دولت الكترونيك همچنين تسهيل در امور مربوط به دفاتر ازدواج و طلاق - جهت ايجاد نظم و افزايش سرعت - دقت و افزايش ضريب امنيتي اطلاعات مربوط به ثبت وقايع ازدواج و طلاق - تسريع در امور عملياتي همانند دسترسي آسان نسبت به وقايع گذشته - تهيه و چاپ رونوشت - اعلاميه - برگ لازم الاجرا - صدور انواع نامه هاي اداري - محاسبات مربوط به درآمدها و هزينه ها جهت گزارش ساليانه به دارايي - كنترل الكترونيكي اسامي محجورين و شناسنامه هاي سرقتي و صحت و سقم شماره ملي و حتي المقدور مخدوش نبودن تاريخ تولد زوجين - بايگاني الكترونيك و... از سال 1383 برنامه نويسي نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق را آغاز نموده است. اين فعاليت در پي بخشنامه مورخه 1386/04/11 معاونت محترم قوّه قضائيه و رياست سازمان ثبت اسناد و املاك كشور مبني بر تحقق ثبت الكترونيكي با اهتمام و جديت بيشتري توسط مديريت و تيم برنامه نويسي اين شركت پيگيري شد.

سردفتران پيشرو

اين نرم افزار مراحل تست و آزمايش خود را توسط سردفتران اعضاي محترم كانون سردفتران ازدواج و طلاق تهران كه بعضي از آنان بيش از 45 سال سابقه سردفتري داشته اند مورد استفاده قرار گرفته و پشت سر گذاشته است و در حال حاضر (1391/07/03) مورد استفاده بيش از 450 مورد از دفاتر ازدواج و طلاق همه استان هاي كشور مي باشد.

مدالها و گواهينامه ها

نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق در سال 1386 موفق به دريافت مدال طلا و گواهينامه بين المللي UN WSIS AWARD شده و در سال 1388 جهت درج در كتاب برترين هاي محتواي الكترونيك جهان انتخاب و در سال 1389 ضمن كسب مقام برتر در كشور جمهوري اسلامي ايران (در شاخه دولت الكترونيك) به مسابقات جهاني World Summit Award جهت رقابت با 174 كشور عضو سازمان ملل متحد معرفي شد .

اساتيد همكار

شايسته است از همه عزيزان و اساتيدي كه ما را در طراحي - برنامه نويسي و توليد اين نرم افزار ياري نموده اند (مهندسين محترم آقايان علی چمنی- ابوالفضل محمودی- سید باقر خوشرو - حسن رحیمیان- علی فلاح مراد - و محمد شمس) تشكر و قدرداني نماييم.

مدير و مسئول شركت نرم افزاري
رايان پيوندمهر
داود احسانی

ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
کد امنیتی  
 

گواهینامه های بین المللیپرداخت آنلاين
کتاب های برگزیده