امروز  1403/03/26
  جستجو در گوگل :  google search icon     
کاربر حاضر: میهمان
 نمایش: 5090

پاسخ به ابهامات بعضي از سردفتران در مورد هزينه به روز رساني

    تاریخ: 1393/01/23
عکس پاسخ به ابهامات بعضي از سردفتران در مورد هزينه به روز رساني

با توجه به اينكه بعضي از كاربران محترم نسبت به هزينه به روز رساني نرم افزار توجيه نيستند لارم است در اينجا نكاتي را به عرض عزيزان برسانم.

نظر به اينكه در تهيه و توليد اين نرم افزار تا كنون بيش از ده سال تلاش شبانه روزي و طاقت فرسا و زحمات بسيار زيادي كشيده شده است و اينكه اين نرم افزار هميشه و در هر زمان نياز به تغيير و تحول دارد مثل اينكه در سالهاي گذشته ثبت كردن شماره ملي و كدپستي الزامي نبوده است و يا اينكه مهريه عندالاستطاعة كه اخيرا به دفاتر اضافه شده است همچنين اخيرا اعلاميه هاي ازدواج و طلاق تغيير نموده است و مهم تر از همه اينها اينكه نرم افزار هميشه در حال تكامل بوده و لازم است پيشرفت نموده و با تكنولوژي روز مطابقت نمايد لذا لازم است پرسنل اين شركت آماده باش هستند تا بتوانند خدمات بهتري را به شما ارائه داده و پاسخگوي مشكلات احتمالي سردفتران عزيز بوده باشد. در حقيقت ميتوان گفتن مثل اين است كه استخدام شما هستيم و براي شما كار ميكنيم بنا بر اين توجه داشته باشيد كه هزينه هاي اين شركت از طريق مبلغ دريافتي بابت پشتيباني تأمين ميشود.

تعيين قيمت نرم افزار

شايان ذكر است از نظر كارشناسي قيمت هر نرم افزاري صرف نظر از كميت و كيفيت آن بستگي به تعداد كاربران آن دارد مثلا نرم افزاري ممكن است صدها ميليون كاربر داشته باشد مثل ويندوز، بطور مثال ويندوز ويستا فقط در شش ماه اول عرضه آن هفتاد ميليارد دلار براي شركت مایکروسافت درآمد داشته است حقير خود چند سال پيش يك نسخه ويندوز XP اورژينال را از بازار سؤال كردم 180 دلار قيمت آن بود (اين cd هاي ويندوزي كه ما در ايران مثلا 2 هزارتومان ميخريم به دليل اين است كه ايران تحت قانون كپي رايت جهاني نيست و اينها توسط شركت هاي ايراني ، هك شده اند واگر روزي ايران تحت قانون كپي رايت جهاني قرار بگيرد هركس از چنين cd هايي استفاده كند بايد ميليون ها تومان به ماكروسافت خساارت پرداخت نمايد شايان ذكر است دركشور عزيز جمهوري اسلامي ايران براي نرم افزار هاي داخلي قانون كپي رايت ساري و جاري است واگر كسي از نرم افزار هاي ايراني حتي از فيلمهاي سينمايي به طور غير مجاز استفاده نمايد پيگرد قانوني دارد و استفاده غير مجاز از برنامه هاي داخلي غيرقانوني بوده و از نظر شرعي نيز بنا به فتواي تمام فقها و مراجع عظام تقليد ، حرام ميباشد).

مقايسه نرم افزار

بعضي از دوستان اين نرم افزار را با سي دي هاي سخنراني و... مقايسه مينمايند كه آقا فلان سي دي نرم افزار مثلا هزار سخنراني را داخل سي دي گذاشته و پنج هزار تومان ميفروشد سؤال اينكه آيا ارائه دهنده سي دي آنچناني خود از سخنرانان دعوت نموده هزينه نموده و سخنان آنان را ضبط نموده و اختصاص يا اينكه سخنراني هاي اين چنيني در اينترنت به طور رايگان پخش ميباشد؟ مسلما اگر خود توليد كننده اين سخنراني ها بود قيمت غير از اين بود. ما بايد اين برنامه را با نرم افزارهاي مشابه مثل نرم افزار دفاتر اسناد رسمي مقايسه كنيم

با توجه به تعداد كاربران نرم افزار دفاتر اسناد رسمي كه بيش از هشت يا نه هزار نفر مي باشند قيمت نرم افزار دفاتر اسناد رسمي از هشتصدهزار تومان تا يك و نيم ميليون تومان مي باشد و ساليانه از آنان يكصدوپنجاه الي دويست هزار تومان هزينه پشتيباني دريافت مي نمايند .لذا با توجه به اينكه تعداد كاربران دفاتر ازدواج وطلاق يك چهارم دفاتر اسنادرسمي ميباشد و اينكه بنابه اذعان بعضي از سردفتران ازدواج و طلاق كهبا دفاتر اسنادرسمي نيز سروكار دارند ، نرم افزار ما هم از نظر كمي وهم از نظر كيفي چندين برابر نرم افزار دفاتراسنادرسمي ميباشد . قيمت واقعي اين نرم افزار در مقايسه با نرم افزار دفاتراسنادرسمي ، بيش از يك ميليون و هشتصد هزار تومان برآورد شده است . همچنين هزينه پشتيباني نيز بيش از دويست هزار تومان . بنابراين هزينه ناچيزي كه از حضرات عالي دريافت ميشود به اندازه يك دهم هزينه اجاره محل دفتر اين شركت ، هزينه استهلاك و خريد تجهيزات ، هزينه آب و برق و ماليات و دستمزد يك كارمند معمولي هم نميشود.

اين نرم افزار با محدوديت زماني دوساله به شما تقديم ميشود و هم اكنون هزينه بروزرساني اين نرم افزار براي سال 1392 به مدت دوسال 90 هزار تومان بوده است و براي سال هاي آتي بر اساس رشد نرخ تورم تعيين ميشود . بروزرساني نرم افزار شامل هرگونه تغيير و تحول اساسي در اصل پروژه و اسامي محجورين و درحد امكان و اطلاعات دفاترو پيامك هاي اطلاع رساني مي باشد.

سخني با معترضين

كساني كه به اين روش ما اعتراض دارند ميتوانند با هزينه شخصي بنده از شوراي عالي انفورماتيك و چندين شركت بزرگ نرم افزاري تقاضاي كارشناسي كنيم به شرط اينكه آنان قيمت را هر طور تعيين كردند بايد مابه التفاوت آنرا پرداخت نماييد و بابت پشتيباني نيز قرار داد جداگانه اي بسته شده و هزينه دريافت خواهد شد.


 این خبر را به دیگران توصیه می کنید؟ thumb-up-رای مثبت thumb-down-رای منفی

    دیدگاه ها
 
 

عکس کامنت دیدگاه نظرات کاربران ایرانستان
 حمیدرضا افروشه سردفتر ازدواج لار ( تاریخ: 16/01/1395 - ساعت: 17:27:51 )
 » درود بر جناب استاد احسانی و سپاس از لطف شما

 


عکس کامنت دیدگاه نظرات کاربران ایرانستان
 سعید دلیخون ( تاریخ: 15/10/1394 - ساعت: 16:52:44 )
 » سلام . با سپاس از تلاشهای شما. نگاه بنده به فرموده شما بر عکس می باشد به گونه ای که با عنایت به قابلیت های برنامه تصئر بنده این بود قیمتی بالای 2 دومیلیون داشته باشد و همین ارزان بودن موجب تردید برخی سر دفتران ازدواج خواهد شد. مع هذا زحمات شما ماجور خواهد بود و تولید این نرم افزار کمک بسیاری به همکاران دفاتر خواهد نمود. خداوند خود قدر دان تاشهای شما باشد.

 

    ديدگاه خود را در كادر زير وارد نماييد
نام :
ایمیل :
متن دیدگاه :
کد امنیتی :  
 
 
 
    دیگر اخبار
    لینک و آدرس این خبر
 لینک مستقیم خبر:
 آدرس مستقیم خبر :
   
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
کد امنیتی  
 

گواهینامه های بین المللیپرداخت آنلاين
کتاب های برگزیده